قوانین و مقررات

تفاهم نامه کاربر

به گیفت 724 خوش آمدید.لطفا این سند را که شامل قوانین و مقررات الزام آور جهت ارئه خدمات ما به شما آماده شده است را به دقت مطالعه فرمایید.
قوانینی که در این صفحه برای شما آورده شده است قراردادی است بین شما و گیفت 724. اگر شما از خدمات ما استفاده می کنید باید حداقل 18 سال سن داشته و تابعیت و یا اقامت ایران داشته باشید و قبول دارید که تمامی قوانین و مقررات استفاده از خدمات ما را با دقت مطالعه کرده و تمامی آن ها را قبول دارید. اگر قوانین و مقررات ما را قبول ندارید و یا سن شما زیر 18 سال تمام می باشد از خدمات وبسایت گیفت 724 استفاده نکنید.
گیفت 724 این حق را برای خود محفوظ میدارد که در هر زمانی نسبت به تغییر قوانین و مقررات استفاده از خدمات خود اقدام نماید و شما را از طریق آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد میکنید آگاه سازد. بعد از تغییر قوانین و اطلاع رسانی به شما استفاده از خدمات گیفت 724 به معنی تایید قوانین جدید از جانب شما تلقی خواهد شد.

اکانت شما

زمانی که شما در گیفت 724 ثبت نام می کنید باید تمامی اطلاعات هوییتی و ارتباطی خود را به صورت صحیح وارد کنید. به دلیل اینکه خرید از گیفت 724 ملزم به تایید هوییت شما می باشد تمامی مسئولیت های استفاده از حساب کاربری شما بر عهده شخص شما می باشد. وظیفه حفظ امنیت حساب کاربری و عدم دادن دسترسی به افرادی که به آن ها اطمینان ندارید بر عهده شما می باشد. گیفت 724 ابزارهای لازم جهت افزایش امنیت حساب کاربری را در اختیار شما قرار داده است.

خدمات گیفت 724

گیفت 724 شما را قادر می سازد تا برای خود یا دیگران به عنوان هدیه کارت های اعتباری خریداری کنید.
تمامی گیفت کارت های که در گیفت 724 عرضه می شوند توسط شرکت های ثالث تهیه / توزیع می شوند و گیفت 724 نقشی در آن ندارد. تمامی حقوق و علائم تجاری استفاده شده در وبسایت برای مالکین آن ها محفوظ می باشد.
ما در هر زمانی این حق را برای خود محفوظ میداریم تا دسترسی کاربران خاطی را به خدمات خود قطع کنیم. برخی از دلایلی که می تواند منجر به قطع دسترسی به حساب کاربری شود :
  • ثبت نظارت دارای کلمات رکیک
  • درج لینک های ارجا به صفحات جعلی در بخش نظرات
  • بارگذاری ویروس در هر بخش از وبسایت
  • اقدام به ایجاد تداخل در سرویس دهی وبسایت
  • اگر ما با اختیار و قضاوت خود این کار را مناسب بدانیم

تحویل گیفت کارت

بعد از انجام پرداخت موفق سیستم پردازش سفارشات به نسبت تراکم ترافیکی سفارشات حداکثر تا 5 دقیقه در صورتی که مشکلی در اکانت کاربری شما وجود نداشته باشد ، گیفت کارت یا گیفت کارت های خریداری شده شما را به صورت اتوماتیک به شما تحویل خواهد داد. مسئولیت حفظ و نگهداری از کد گیفت کارت ها از زمان تحویل به شما بر عهده شما می باشد و پس از آن گیفت 724 هیچ مسئولیتی نسبت به آن نخواهد داشت.
در حال حاضر ارائه خدمات ما فقط برای مشتریان نهایی می باشد و بعد از خرید باید گیفت کارت را استفاده نمایید. در صورت ذخیره و یا انبار کردن گیفت کارت ها جهت فروش در آینده گیفت 724 هیچ مسئولیتی نسبت به امنیت کد گیفت کارت ها را نمی پذیرد.

برگشت و یا تعویض گیفت کارت ها

فروش در وبسایت گیفت 724 نهایی و قطعی بوده و هیچ گیفت کارتی برگشت داده نشده و یا تعویض نمی شود.
ما را دنبال کنید
تمامی حقوق این وبسایت نزد gift724 محفوظ بوده و با کپی کنندگان این اثر بنا به قوانین جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (ماده 1، 12 و 25) برخورد خواهد شد.